Şubeye gitmeden kredi veren bankalar merak ediliyor. Şubeye gitmeden online kredi veren bankalar hangileridir? Şubeye gitmeden kredi çekebileceğim bankalar, Telefondan kredi veren bankalar İnternet bankacılığı ve Mobil bankacılıktan kredi veren bankalar krediye ihtiyacı olan kişilerin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. Peki Şubeye gitmeden dijital ortamda kredi çekebileceğiniz bankalar hangileri merak ediyorsanız işte detaylar...

Bankaların bizlere kredi vermesi için eskiden şubeye gitmek ve minimum 1 saat detaylı bir halde şubede kredi notu ve gelir incelemesi yapılması gerekirdi. Şu an ise bu şekilde şeylere gerekseme yok ve insanoğlu oldukça kolay bir halde şubeye gitmeden kredi alabiliyorlar. Peki Şubeye gitmeden kredi veren bankalar  hangi bankalar kredi alma imkanı veriyor?

Hangi Durumlarda Kredi Almak İçin Şubeye Gitmek Gerekir?

Genel anlamda bankaların neredeyse yarısında kredi çekebilmek için şubeye gitmek gerekmektedir.

Bazı bankalarda alan kişi olsanız da olmasanız da her halükarda kredi çekmek için bankaya gitmeniz gerekmezken, bazı bankalar ise yalnız mevcut müşterilerine kredi vermek için bankaya gelmesini koşul koşmaz.

Eğer kredi notunuz iyi değilse ve geliriniz düşükse kısaca banka kredi verme mevzusunda kararsız kalmışsa sizi yüzde 90 ihtimalle şubeye çağıracaktır.

Enpara

Kredi notunuz iyiyse şubeye gitmenize gerek kalmadan sms ile yada web bankacılığı üstünden yapılacak bir müracaat ile süratli bir halde Enpara’dan kredinizi alabilirsiniz. Söz mevzusu kredi oldukca süratli bir halde yapılacak müracaat ile verilebilmektedir. Enpara’dan kredi alabilmek için aşağıdaki şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir.

  • 18 yaşını geçmiş olmanız gerekir.
  • Kredi notunuzun iyi olması gerekir.
  • Gelir belgenizin kredi almak için kafi seviyede beyan edilmesi gerekir.
  • Daha ilkin adınıza bir icra kaydı açılmamış olması gerekir.
  • Yukarıdaki şartları sağlayabilen her yurttaş oldukça süratli ve bir o denli da kolay bir halde Enpara’dan kredilerini alabilmektedirler.

TEB

Türk Iktisat Bankası, Türkiye’nin en büyük hususi bankalarından biridir. Söz mevzusu banka web üstünden, şubeye gitmeye gerek kalmadan süratli bir halde kredi almanıza olanak sağlamaktadır. TEB kredi başvurusu için tek yapmanız ihtiyaç duyulan cepteteb uygulamasını indirmek ve süratli bir halde kredi başvurusunda bulunmak, bu şekilde kredinizi derhal hesabınızda görebilirsiniz. Türk Iktisat Bankası’nın söz mevzusu kredi için bazı şartları bulunmaktadır.

  • 18 yaşını geçmiş olmak.
  • Kredi için kafi seviyede gelirinizin olması.
  • Kredi notunuzun kafi seviyede yüksek olması.
  • Sigortalı bir işte çalışıyor olmanız ya da vergi beyan ediyor olmanız gerekir.

Aktifbank

Aktifbank en kolay kredi veren bankalardan biri olduğundan, Aktifbank üstünden kredinizi süratli bir halde şubeye gitmeye gerek kalmadan alabilirsiniz. Bildiğiniz şeklinde Aktifbank’ın herhangi bir şubesi yok, fakat şube görevi gören acentaları yada bayileri var. PTT başta olmak suretiyle pek oldukca kurum, Aktifbank’ın acentalığı görevini üstüne alıyor ve bu şekilde kolay kredi imkanı sağlıyor. Aktifbank, herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan 30 bin TL’ye kadar krediyi banka hesabınıza yada Ncard’ınıza yatırmaktadır. Bu şekilde oldukca kolay kredi alabilirsiniz. 

İş Bankası

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listemizde sonuncu sırada İş Bankası var. Söz mevzusu banka 30 bin TL’ye kadar limitli krediyi hiçbir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan size ödemektedir. Söz mevzusu kredinin alınabilmesi için, İş Bankası müşterisi olunması gerekmekle birlikte, 18 yaşını geçmiş olmak, T.C Vatandaşı olmak ve krediyi ödeyebilecek yeterlilikte gelir sahibi olmak gerekiyor. 

Euroleague  


  Football - Liga Nos, Bundesliga, Serie A, EPL